یه چیزی بگو که بگــُـنجه !!

حناق شده نگم میمیرم

در گذشته، صمد آقا میگفت : "هیشکی مث ما نمیتونه ... "

یک ماه پیش در اخبار رادیو گفتند و شنیدیم : "گویا اولین رئیس جمهوری که در یکی از بخش‌های کشاورزی، توانسته در کم‌ترین مدت زمانِ چند ماهه، n میلیارد تومان سودآوری داشته باشد رئیس جمهور وقت است" !!!!!!!!

کارشناسان معترض سابق کجایند؟!! تمام ابزارها و نرم‌افزارهای تخمین بهره با توجه به منابع ، زمان و محدودیت‌هارو به کار بگیرند ببینند چجوری شده در این مدت به این رکورد رسیدیم!! 

امشب هم که بیست و سی از قهر وزیر اقتصاد و حاشیه‌های پرمحبت لایحه بودجه و اختصاص بودجه 20 برابر به یکی از مطالبات! و گران شدن بعضی از اقلام و پولهای گزافی که به خواص اختصاص داده شده و ... گفت.

میگن : "با حلوا حلوا گفتن دهان آدم شیرین نمیشود"  خیلی ها از ابتدای سال مدام ذکر "حلوا" به لب دارند بلکه کام شیرین شود. جناب آقای رئیس جمهور یجوری بی‌مقدمه میبخشند که انگار همین الان 20 برابر بودجه در جیبشان است!! به نظر شخصی بنده اینجور صحبت‌ها یک کم غیر کارشناسانه است.

فقط هنگام انتخاب میشه فهمید که چقدر کشور ما مردم متوهم و بی‌انصاف زیاد داره! که گول تبلیغات سوء و از طرف دیگه تبلیغات پرآب و رنگ رو میخورند. (نه اینکه کسانی که به ایشون رأی دادند اینگونه اند. شمارو بخدا به حاشیه نروید بحث من کی به کی رأی داد نیست. خودم رو هم عرض میکنم) کسانی هم که کارشناس هستند و صدایشان به جایی میرسد یا جیبشان به جیبی وصله یا همواره به جهت باد حرکت می کنند!

پ.ن1 : اینهارو نه از روی اینکه ایشون فرد مورد انتخاب شخصی ام نبود نمیزنم. (که البته شما خواننده محترم مختارید اینگونه تصور کنید) از این صحبتها قبلی هم میگفت، قبلی ها هم میگفتند و بعدی هم خواهد گفت. تا وقتی که ما مردم فقط پیرو تبلیغات هستیم و فکر میکنیم فقط با انتخاب همان یک نفر به عنوان رئیس جمهور همه چیز گلستان خواهد شد و بینش اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی خودمون رو ارتقاء نمیدیم که با دو دو تا چهارتای خودمون به واقعیت برسیم، همین خواهد بود

تمرین خوب : بیایم شروع کنیم، هرکسی که به ایشون رأی نداده سعی کنه کارهای مثبتی که انجام میدند رو یادداشت کنه و هرکسی که به ایشون رأی داده سعی در نقد کارها و صحبتهای ایشون کنه. بعد با هم تبادل کنیم. این تمرین برای خیلی از ما ایرانیها (ازجمله بنده) وحشتناک سخته.

پ.ن2 : امیدوارم ف ی ل ت ر نشمساکت  

/ 2 نظر / 26 بازدید
مرتضی

به نظر من باید صبر کرد و دید.باید قبول کرد که هنوز برای اینکه بسنجیم دولت موفقی رو تشکیل داده اند و یا اینکه در آینده چقدر دچار مشکلات خواهیم شد کمی زود است.[گل]

سلیمی

سلام عرض به حضوره انورتون که والا تا جایی که ما فهمیدیم این آقا کلیدداره خوبیه ولی ظاهرا مشکلات هم رفتن قفلشونو عوض کردن و با این کلید باز بشو نیستن[زبان] البته بنده سیاسی نیستم و کاری ندارم کی و کدوم جناح بر سر کارن فقط امیدوارم مشکلات مردم کمتر بشه و معیشت مردم بهبود پیدا کنه[گل]