تبریک روز بانو به روش فمنیستی!!

روش جفت گیری خارق العاده عنکبوت ها به روایت یک دوست:

نوعی عنکبوت ماده در هنگام جفت‌گیری عنکبوت نر را میخورد و به عنوان غذا از آن استفاده میکرده است. به مرور زمان عنکبوت های نر به این نتیجه میرسند که برای عنکبوت ماده غذا تهیه کنند اما باز توسط ماده خورده میشوند. دوباره تصمیم میگیرند که غذا را میان تار خود قرار دهند. به این شکل ماده مشغول پیدا کردن غذا میشود و زمان جفت گیری طولانی تر و علاوه بر این بیشتر زنده می ماند اما باز این کفایت نکرد.

سرانجام عنکبوت های نر مانند تمام موجودات نر دیگر به این فکر افتادند که چرا برای ماده فعالیت زیادی انجام دهند میتوان بدون غذا ماده را سرگرم کرد. تصمیم گرفتند که فقط توپی از تار خود بسازند و تا ماده سرگرم پیدا کردن غذای "تخیلی" است جفت گیری انجام میدهند هم زنده می مانند و هم به طور کامل از جفت گیری فیض میبرند!

و البته نوعی ملخ هم هست که هنگام جفت گیری سر نر را می کَند!!

پی نوشت : نمیدونم چرا از این حشرات نوشتم ولی امروز به دیدن همکاران قدیمی رفتم و در بحث فمنیستی پرشور "تحلیل آقایان" به میزبانی خود آقایان، دوستی از این رفتار حشره های ماده و نر گفت. برایم جالب بود. جالبتر اینکه حتی در حشرات هم جنس نر دنبال سرکار گذاشتن جنس ماده است!!! و کار ماده هم همیشه اطمینان به همسر است!خنده

سوالی بسیار دشوار در حد "پشه ها روزها کجا می روند؟" وجود دارد.

اینکه چرا آقایون روزن زن که میشود اگر دوست دختری داشته باشند همچون "صابون"! که هر لحظه امکان لیز خوردن از دستانشان وجود داشته باشد، در تکاپوی تبریک روز زن هستند و اگر از ماندگاری دوست دختر اطمینان داشته باشند به یک ‌‌"روزت مبارک" اکتفا میکنند و البته نصیب همسر هم همیشه عذر و بهانه است!!!

چرا آقایون انقدر که برای کار خود تلاش میکنند برای زندگی با همسرشون تلاش نمیکنند و در نهایت منت کار کردن خود را بر سر همسر میگذراند؟!!!!!

یعنی اگر همسر نمیگرفتند کار نمیکردند؟!!!!!!!!!

...

روزمون رو خراب نمیکنیم و بیشتر از این در مورد آقایون (جنس نر) فکر نمیکنیم!!چشمک

روز بانو، سرور، خانوم، مادر، همسر، خواهر، دختر گرامی باد.هورا

/ 2 نظر / 16 بازدید
سلیمی

اولا سلاااااام[لبخند] دوما روز زن با تاخیر و عذرخواهی مبارک[خجالت] سوما اخه این جنس نر چه بدی در حق تو کرده که راه به راه میکوبیش ؟هاننن؟[متفکر] چهارما این جنس ماده ای که جنس نرو میخوره و سرشو از جا درمیاره رو بیخیال شدی اون قسمتی که نر بدبخت از ترس جونش ماده رو سرکار میزاره چسبیدی ؟[سوال] بازم از همین تریبون اعلا می کنم [زبان] کلا چشم نداری اقایونو ببینی ها[خنده]