آقای دکتر خسروتاش که نام «عمودریا»رو برای خودشون انتخاب کردند این متن زیبارو برام ارسال کردند و خیلی خیلی ازشون ممنونم.

معانی مختلفی میشه ازش استنباط کرد. اصولا ترجمه محض از یک متن وجود ندارد.

 

خیلی دلم میخواد یک مدت اینجا نیام، یک مدت دور باشم از همه چیز حتی زندگی.

آقای سلیمی عزیز که همیشه با نظرات پر هیجانت منو سر ِ ذوق میاری متاسفم فعلا قدرت نوشتن ندارم. برات آرزوی بهبودی کامل و سلامتی دارم. ممنونم از اینکه برای نظر گذاشتن خود ِ خودت بودی باذوق، با انرژی، صمیمی.

شیخ عزیزم، ندیده به شما و خانواده محترمتون علاقه وافر دارم، کنار خانواده شاد و پیروز باشید. از خوندن «بانو» در انتهای نظراتتون بهترین و لذتبخش‌ترین حس ِ دنیارو بهم میدید. اینه که گاهی با یک کلمه میتوان دلی را شکست و گاهی با یک کلمه میتوان بهترین لذت را نصیب کسی کرد. ممنون از اینکه ٰیک کلمه طلاییٰ نصیبم کردید.

آقا مرتضی سایت ایران آباد، بارها بهتون گفتم با سر زدن به وبلاگتون آرامش تمام وجودمو فرا میگیره.

آقای سید علیرضا رئیسی گرگانی ممنونم از شما 

رستا جان ممنونم از شما 

لولی‌وش عزیز ممنونم از لایک هات 

و همه‌ی همه که تا اینجا خوندید

 

در این مدت کوتاه مادرم آی سیو بستری شد هنوز هم در بیمارستانه، با یک خبر فوت نابهنگام به اوج ماتم رسیدم، تمام باورمو از دست دادم، غرورم جریحه‌دار شد... تمام اینها وقتی بود که داشتم به زندگی جدید فکر میکردم!

از خودم راضی نیستم.

شاید با سایتی دیگه شاید همینجا شاید هیچوقت.. اما خوب که بشم دوباره میبینمتون. نمیدونم کی! شاید فردا... خیلی وقتهای غمگینی خواستم دیگه نیام اینجا یه مدت تنها باشم اما هیچوقت تو زندگیم انقدر ویرونی‌رو تجربه نکردم یعنی اصلا تجربه نکردم همیشه سختی و غم هست اما ویرونی چیزی نیست که همه تجربه کنند و دعا میکنم تجربه نکنید.

وقتی غمگینی با یک ترانه غمگین گریه میکنی، میشینی خاطراتتو مرور میکنی، ساز میزنی، درد دل میکنی، پیاده روی میکنی، به کوه و جنگل پناه میبری ..

اما ویرونی، بغضیه که گریه نمیشه، خاطره‌ای نیست که مرور کنی، از ساز متنفر میشی، دلی نداری برای درد ِ دل، ...

برای خوندن نظرات سر میزنم و میلم هم برای دوستان عزیزم همچنان برقراره

/ 3 نظر / 65 بازدید
سلیمی

سلام خدمت دوست گرامی همدردی مرا بپذیرید.[ناراحت] در مورد این جملات انگلیسی به قول شما برداشتهای مختلفی میشه کرد ولی من برداشتم از این متن اینه که باید تو زندگی خودت باشی و خودت بدون توجه به دیگران این تو هستی که باید زندگیتو بسازی نه دیگرا ن.بدی خوبی و عشق ومحبت و سختی و اسونی خوشبختی و بدبختیو ....همه و همه دست خودتو و تو باید زندگیتو بسازی و زندگیو هر طور بگیری همونجوری پیش میره.همیشه وجودتو پر از محبت و شادی کن و از کنار بدیها و سختیها بی توجه بگذر.[گل] امیدوارم هر چه زودتر شادابی و طراوت قبلو بدست بیارید و هم به زندگی واقعی و هم مجازی برگردید[گل]

شیخ نهایی

درود بسیار متاثر شدم بانو ، ایکاش می توانستم کمکی بنمایم ، اما فراموش نکن غمها و ناملایمات هم جزئی از زندگی است ، و خوشبختانه مثل شادیها گذرا . برایت آرزوی بهترینها را دارم ، مطمئنم حالت به زودی رو به راه می شود ، و باز در اینجا خواهی نوشت ، نبودن ات در فضای مجازی برایم دلگیر کننده است ، امیدوارم زود برگردی ! شاد باشی [گل]

مرتضی

اول اینکه از صمیم قلبم برای سلامتی مادر بزرگوارتون دعا می کنم دوست خوبم دوم اینکه در زندگی همه ما آدم ها لحظاتب هستند که می خواهیم خو.دمان باشیم و خدای خودمان.نیاز داریم تا تنها باشیم تا بتوانیم خودمان را با اتفاقات دور و برمون وفق بدهیم.فقط دعا می کنم که این دوره برای شما زود تمام بشود و زوده زود با پستهای قشنگتون دل دوستان را شاد بکنید. بی نهایت هم سپاسگزارم که از من هم در پست زیباتون یاد کردید. سبد سبد شادی،سلامتی و موفقیت برات آرزو دارم دوست خوب و همیشگی من.[لبخند][گل][گل][گل]