زومبا ، یک پیشنهاد خوب

زومبا

یک پیشنهاد خوب برای خانوم‌ها و آقایون خانوم‌دار

رقص ، تفریح ، خوشی ، ورزش ِ بسیار بسیار عالی ِ زومبا

برای دومین جلسه رفتم و از اولین جلسه با تشویق خیلی زیاد مربی روبه‌رو شدم. انقدر شگفت‌زده شدند که ترسیدم در جلسات بعدی نتونم امید و توقعشونو براورده کنم! فکر نمیکردم انقدر با گروه رقصیدن و مخصوصا این حرکات رقاص‌های خواننده‌های ویدیوها سخت باشه! حتی بیشتر از فرمول‌های ریاضی و انجام پروژه های علمی نیاز به استفاده از مغز داشته باشه!!!

هندل کردن لحظه‌ای حرکات بدن پشت هم و به ترتیب هماهنگ با گروه فوق‌العاده انرژی ذهنی میخواد. مشکل من دقیقا اینه که حواسم به گروهه که چند وقتی جلوتر از من هستند و مجبورم ترتیب اجرای حرکات حفظ کنم در صورتی که باید با ریتم آهنگ متوجه شیم که کدوم حرکته!

دومین جلسه همه تعجب کردند که «تو چرا میای؟!!! لاغری که!!» گفتم «من میام چاق شم!خنده»  انگار اگه مساله چاقی نباشه نباید کلاس رقص و ورزش رفت!

فوق‌العاده است مژه

آقایون که از لوندی خواننده‌ها به وجد میان و در خانومشون این رو نمی‌بینند، باید بیان خانومشون‌رو در این کلاس ها ببینند!!! فقط اگر خانوم ها به قصد لاغر کردن شرکت نکنن و از رقص لذت ببرند با تمام وجود برقصند. حتی به نظر من دخترها از دوران نوجوانی شروع کنند هم ظرافت دخترانشون بیشتر میشه و هم اندامشون متناسب میشه. به جای نقاب ِ پر از آرایشی که میزنند، تو خیابون ل و ن د ی کنند !!

آقایونی که این مطلب‌رو می‌خونید، از فردا به اصرار خانومتون‌رو به نزدیک‌ترین و بهترین باشگاه که رقص زومبا داره بفرستید و بخواهید هر آهنگی که یاد میگیره براتون اجرا کنه و لذت ببرید!لبخندبا هر ریشه مذهبی که دارید. حالا که هرکسی فتوایی میده منم فتوا میدم با هیچ چیز اسلام منافات ندارد. دقیقا اگر به قصد لذت باشد منافات ندارد.!!نیشخند


/ 5 نظر / 90 بازدید
helen

سلامممممم ايول ادم يه همچين وبايي رو ميبينه از وب خودش نااميد ميشه[ناراحت][گریه][دروغگو][زبان]

شیخ نهایی

خوب شد شما مرجع نشدی بانو ! [قهقهه] شاد باشی

مرتضی

همین که این ورزش می تونه اینقدر نشاط آور باشه آدم رو مجاب میکنه که در کلاسهاش شرکت بکنه. [لبخند][گل]

سلیمی

سلام [لبخند] میگم دوست عزیز در مورد امثال من که استعداد رقص نداریم چه توصیه ای دارید؟!![زبان]