پدرم ، مادرم تولدتان مبارک

25 دیماه تولد پدر بنده است و همین امشب یادم افتاد

دختر نعمتی الهیست. تنها برای شیرین کردن خودش برای پدر مغرور نیست. مثل بنده که شخصا شماره خودمو در گوشی پدرم بنام "گلم" ذخیره کردم.

میخوام کادویی براش بخرم که خوشحال بشه اما متاسفانه خوشحال کردن پدر بنده خیلی آسون نیست.

اینکه از خودش بپرسم خیلی میتونه راهگشا باشه اما میدونم که انقدر تعارف و اصرار میکنه که پولمو برای این چیزا خرج نکنم که دیوانه میشم.

کلا این رسم دیووانه کننده ما ایرانیهاست. مثل زمانیکه از شخصی میپرسیم "چایی بریزم؟" با ناز میگه "مرسی" بعد نمیدونی با چه الگوریتمی باید تشخیص بدی ک یعنی "بله،مرسی" یا "نه،مرسی"

و البته در همین ماه تولد مادرم هم هست البته تولد شناسنامه ای. که نهایتا با یک تولدت مبارک حل میشه.

اگر از من بپرسند خیلی راحت میگم چی میخوام و در اکثر مواقع ترجیح میدم که پولشو بهم بدن بهمراه یک شاخ گل و یا بهمراه یک هدیه کوچک متفاوت؛ چون غالبا هدیه هایی که خوشحالم میکنن غیرقابل پیش بینی هستن مگر از خودم بپرسن "در حال حاضر چه چیزی میتونه بهترین کادو برای من باشه" که در اون صورت بسته به حس و حالم، ممکنه یک هدیه ارزان قیمت باشه یا یک هدیه که با زحمت و هزینه زیادی بدست میاد! (و البته اونوقت دیگه حتما باید تهیه بشه)

به همین اندازه که در هدیه دادن به بنده مشکلات وجود داره در هدیه گرفتن بنده برای دیگران هم مشکل وجود داره الالخصوص پدر بزرگوار بنده.

چند سال گذشته ساعت گرفتم. از هدیه عطر خوشم نمیاد.  لباس و کفش گرفتن برای آقایان مکافاته مخصوصا پدر بنده که فوق خوش تیپه و با سلیقه بنده جور درنمیاد. وسایل مربوط به ریش و صورت هم که خیلی بکار پدر بنده نماید چون برای این امر از همون روشهای قدیمی استفاده میکنن. ...!!!

متاسفانه اصلا وقت گشتن زیاد هم ندارم، اما چه چیزی مهمتر از تولد عزیزان؟!! 

/ 3 نظر / 27 بازدید
♥♥مرد احساسی♥♥

خدا هم که باشی بندگانی هستند که از دست تو ناراضیند به دنبال رضایت چه کسی می گردی وقتی این روزها آدم ها از دست خودشان هم ناراضیند. ................ سلام...پستای جدیدتون خیلی قشنگن.....به منم سر میزنید لطفا؟

سلیمی

سلام هرچند یه خورده تاخیر دارم ولی تولد والدین عزیزتونو تبریک میگم[گل]

مرتضی

از صمیم قلبم دعا می کنم که سالهای سال سایه پدر و مادر بزرگوارتون بالای سرتون باشه.[لبخند][گل]