خدا بزرگه

از قدیم الایام لفظی بود که بر زبانها جاری میشد و کارهارو اسان میکرد. "خدا بزرگه"

من در این چهارشنبه سوری خیلی کار داشتم ازجمله نظافت دفتر کاریم بقول خودم دفترتکونی که به اندازه یک منزل وسعت و زحمت داره، من هم دست تنها با ظرافت زنانه. فردا هم یک روز وقت دارم برای خونه تکونی مختصر. اما خب همیشه "خدابزرگه"

یه زمانی نیاز به زور و بازوی مردانه برای کار با دریل داشتم خدای بزرگ فراهم کرد یه روزی نیاز به قد بلند برای نصب پرده داشتم خدای بزرگ مهیا کرد. امروز هم یکی از برادران همکار در اموزشگاه که بخاطر همسال بودن با خودم بهش میگم "داداش کوچیکه" بکمکم رسیدن. اصفهانی ای که با اصفهانیها زیاد میانه خوبی نداره! 

اما چیزی که خیلی خوشحالم کرد و ازته دل راضی شدم این بود که وقتی گفتم "اگه نبودید خیلی کارم سخت میشد و نمیتونستم این همه وسیله رو جابجا کنم.. همیشه خدا به یه طریقی کمک برام میفرسته.." بهم گفت "چون ادم خوبی هستی تنها نمیمونی.." 

چقدر ادم احساس رضایت میکنه وقتی چنین چیزی میشنوه. اول فکر کردم مثل همیشه داره سربسرم میذاره اما برای اولین بار جدی حرف میزد. 

امیدوارم فردا هم خدا کمک برسونه!

فردا هم روز خداست و خدا بزرگه

/ 6 نظر / 22 بازدید
کبری

انشاءالله خدا وند ایزدو منان فردا هم بهتون کمک می کند ( آمین) قدر خوبی هات و مهربونی هات و بدون دوستم [قلب][قلب][لبخند] چهارشنبه سوری تونم مبارک باشه [گل]

m

و توکل بر خدا!

مرتضی

دوست خوب و مهربانم سلام فرارسیدن نوروز باستانی،این یادگار ارزشمند نیاکان اهوارئی مان و آغاز سال 1393 خورشیدی رو به شما دوست گرامی و خانواده محترمتان تبریک عرض می کنم و سالی سراسر از شادی،سلامتی و موفقیت برای شما آرزومندم.[لبخند][گل]

سلیمی

سلام دوست گرامی سال نو بر شما مبارک[گل]