دعوای شیرین همسرانه در دنیای مجازی!

بیچاره قدیمی ها، منظورم تا همین 3 یا چهار سال گذشته، زن و شوهرهایی که دعوا میکردن چاره ای جز دعوای لفظی یا خدای ناکرده بدتر از اون غیرلفظی نداشتن.

از نظر من دنیای جدید مجازی میتونه خیلی مفید باشه.

دیگه دعواها تکراری نباشه. دیگه طلاق نگرفت. میشه شیرین دعوا کرد! 

هر وقت دعوا شد و قهر کردید شروع کنید تو وایبر فحش و ناسزا بدید به همسرتون -در حد کفاثت نه بیشتر؛ بدتر نشه بندازید گردن من- و تو واتس اپ پیام عاشقانه -بدون محدودیت- بفرستید. 

تو یه اتاق به فاصله کمتر از یک متر با هم قرار بگیرید و با هم در وایبر دعوا کنید و پیام بذارید، فقط جرزنی نکنید سعی نکنید از رو دست هم نگاه کنید. تا هروقت که باشه منتظر باشید تا به دستتون برسه. 

قوه تخیلتونو بکار بندازید راه های دیگه ای برای شیرین کردن دعوا وجود داره.

خاطرنشان کنم این موارد بیشتر برای دعوا لذتبخش هستند و کاربرد دارند. وگرنه موقع اشتی که همه به هم پیام رمانتیک میفرستند. 

و نکته بعد اینکه جنبه طرف مقابل هم بسنجید. اگر با اینکار تصور میکنه که شما دارید یکطرفه منت کشی میکنید و ممکنه ایجاد وهم و غرور کند از اینگونه کارها خودداری کنید. هر چیزی باید دوطرفه باشه.

پی نوشت: این فکر با دیدن سریال کانال 2 در ذهنم افتاد و وقتی با جمع دوستان در سفر بودیم و داخل اتاق با وایبر باهم و با دوستانی که باما نیومده بودن حرف میزدیم -دعوا،قهر میکردیم دستور میدادیم ، جک میگفتیم، جواب هم میدادیم....- شعله زد که میشه استفاده خوب کرد. 

اسکل به چه معناست؟

به تعدادی ادم گویند که در یک اتاق با فاصله یک متر ازهم در وایبر باهم حرف میزنن!

خلاقیت به خرج دهید. زندگی ارزش خلاقیت دارد.

/ 5 نظر / 19 بازدید
شیخ نهایی

آفرین فقط صدای فحشها به گوش همدیگه نرسه ! [قهقهه]

m

[گل]

مرتضی

خداوند لبخند زد و از لبخند او زن آفریده شد لبخند زیباى خداوند روزت مبارک [گل][گل][گل][گل][گل]

رستا

خدایی این اخر خلاقیت بود

توفیق صحرا

سلام. روز زن. روز دختر بر شما مهربان مبارک باد. الهی همیشه سلامت و سربلند و سعادتمند باشید. وبلاگ زیبا و جذاب و تاثیرگذاری دارید. برایتان از صمیم قلب آرزوی توفیق و سلامتی دارم. شما را لینک کردم. . لطفا به منم سر بزنید. خوشحال میشم. در صورت امکان بنده را لینک بفرمایید[گل][گل][گل]